Dobrovolný příspěvek – dar

Dobrovolný příspěvek

Na provoz a úpravu lyžařských a běžeckých tratí (LBT) v době uzavřeného provozu z důvodu pandemie COVID-19.

V reakci na vaše výzvy na podporu naší organizace formou peněžitých příspěvků z aktivit, které v našem areálu využíváte (sáňkování, bobování či běžecké lyžování) zveřejňujeme naše bankovní spojení 1160364369/0800 (Česká spořitelna), na které můžete posílat dobrovolné finanční příspěvky formou daru v libovolné výši. Vaše příspěvky budou použité na úhradu nákladů spojených s provozem a úpravou skiareálu, LBT a tras v okolí Nové Paky v době pandemie COVID-19 a pomohou nám tak překonat období, ve kterém jsme již více než 10 měsíců bez příjmů z provozování našich služeb.

V případě, že byste rádi přispěli hotově přímo na SKI Máchovce, je od dnešního dne v prostoru u pokladny umístěna schránka na vaše dary.

Jakéhokoliv příspěvku si budeme velmi vážit. Váš příspěvek pro nás bude znamenat závazek dále poskytovat veřejnou službu na vysoké úrovni a hledat nové cesty k rozvoji našeho areálu.

Předem vám děkujeme.

Bruslařský klub Nová Paka, z. s.

V Nové Pace 22. 1. 2021

V případě vašeho zájmu vám na základě individuální žádosti můžeme na začátku příštího roku vystavit potvrzení o daru pro účely daňového přiznání a odečtu základu daně.

  • Líbilo? Pošli článek ostatním

Udělej si pohodlí a pokračuj ve čtení